Skip to menu Skip to main content Skip to footer

Współpraca

Współpraca z UCWBK przy realizacji badań klinicznych

Zapraszamy do prowadzenia badań klinicznych we współpracy z UCWBK. Zapełniamy pełną infrastrukturę, wsparcie w kontraktowaniu, koordynowaniu i realizacji procedur badawczych.

Oferujemy przyjazną klinikę ambulatoryjną dedykowaną realizacji badań klinicznych z gabinetami lekarskimi, możliwością podań leków we wlewach oraz infrastrukturą administracyjną.

Część medyczna Centrum składa się z trzech gabinetów lekarskich oraz gabinetu podań leków.  Każdy z gabinetów wyposażony jest w ciśnieniomierz, wagę ze wzrostomierzem, pulsoksymetr. W gabinetach znajdują się lodówki do przechowywania leków, zamykane na klucz z centralnym pomiarem temperatury. Nasze wyposażenie to także:  aparaty ekg, defibrylator, wirówki, w tym jedna  chłodzeniem, zamrażarka niskotemperaturową do -80 , chłodziarko-zamrażarki do – 20. Gabinet podań leków wyposażony jest w cztery fotele do chemioterapii oraz pompy infuzyjne. Centrum dysponuje pomieszczeniami magazynowymi do przechowywania materiałów dostarczanych do badania.