Szanowni Państwo,

Agencja Badań Medycznych ogłosiła „Otwarty konkurs na niekomercyjne badania kliniczne i eksperymenty badawcze – ABM/2024/1” –  zapraszamy do aplikowania w Konkursie.

Link do Konkursu:

W związku z ogłoszonymi warunkami Konkursu oraz możliwością złożenia przez Wnioskodawcę podmiotowego lub Lidera Konsorcjum nie więcej niż trzech Wniosków w ramach Konkursu  – została wprowadzona procedura naboru wewnętrznego wniosków, które zostaną złożone przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w procedurze aplikacyjnej ABM.

Prosimy o wypełnienie FORMULARZA (plik w formacie ms excel) oraz przesłanie go drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12.04.2024 roku, do Działu Nauki, na wskazane adresy:

karolinamichalak@ump.edu.pl

pkobelska@ump.edu.pl

oraz do wiadomości Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych – na adres:

ucwbk@ump.edu.pl

W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr telefonów: 061 854 60 54, 061 854 61 04

Wyniki naboru wewnętrznego zostaną ogłoszone w dniu 17.04.2024 roku – otrzymacie Państwo informację zwrotną.