Randomizowane badanie fazy III prowadzone metodą podwójnie ślepej próby w grupach równoległych, mające na celu ocenę skuteczności i bezpieczeństwa stosowania depemokimabu podawanego podskórnie w dawce 100 mg u pacjentów z przewlekłym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok przynosowych z polipami nosa (CRSwNP) — ANCHOR-2 (ang. depemokimAbiNCHrOnicRhinosinusitis)

Jednostka chorobowa: Przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa i zatok przynosowych z polipami nosa

Badanie to oceni skuteczność i bezpieczeństwo depemokimabu (GSK3511294) u uczestników z przewlekłym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok przynosowych z polipami nosa.

Aktywne, Rekrutacja zakończona

GlaxoSmithKline

Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Wierzbicka

Oddział Kliniczny Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 49 60-355 Poznań