Skip to menu Skip to main content Skip to footer

Baza badań klinicznych

Randomizowane badanie fazy III prowadzone metodą podwójnie ślepej próby w grupach równoległych, mające na celu ocenę skuteczności i bezpieczeństwa stosowania depemokimabu podawanego podskórnie w dawce 100 mg u pacjentów z przewlekłym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok przynosowych z polipami nosa (CRSwNP) — ANCHOR-2 (ang. depemokimAbiNCHrOnicRhinosinusitis)

Jednostka chorobowa: Polipy nosa
Wiek: od 18 lat do 99 lat

Badanie to oceni skuteczność i bezpieczeństwo stosowania depemokimabu (GSK3511294) u uczestników z CRSwNP.

Szczegóły badania

Status badania:

Aktywne, Trwa rekrutacja

Numer badania

Sponsor badania

GlaxoSmithKline

Główny badacz

Prof. dr hab. med. Małgorzata Wierzbicka

Tel. do koordynatora badania

kontakt do koordynatora (61) 8547552

Adres wykonywania badania

Oddział Kliniczny Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 49 60-355 Poznań